completion!
Images will follow
Akumulatorowe wózki unoszące
ERD 220
- 1.660 mm
- 2.000 kg
| 6 miesięcy gwarancji z limitem 1200 motogodzin | |
| 6‑miesięczna gwarancja na baterię w cenie |
25 527 zł
>
Termin dostawy: 5
tyg.
Dokończenie procesu oznacza rezerwację wózka na 48 godzin. W najbliższy dzień roboczy skontaktujemy się z Państwem celem potwierdzenia zakupu i doprecyzowania szczegółów zamówienia.
Informacje o produkcie
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Dane techniczne
| Bateria | Kwasowo-ołowiowa, 24 V / 375 Ah |
| Prostownik | Tak, 24 V / A |
| Battery Refurbishment Year | 2026 |
| Rok produkcji | 2020 |
| Wysokość podnoszenia | 1660 mm |
| Udźwig | 2000 kg |
| Motogodziny | 2027 h |
| Wysokość zabudowy | 1306 mm |
| Długość wideł | 1190 mm |
| Środek ciężkości | 600 mm |
| Rodzaj masztu | ZT - podwójny bez wolnego skoku |
| Typ napędu | Akumulatorowy |
| Numer seryjny | 98270704 |
Dodatkowe wyposażenie
-
Aquamatik, Funkcja unoszenia wstępnego -
Can Code -
Wskaźnik naładowania baterii i licznik motogodzin -
Stała platforma operatora -
Elektryczne wspomaganie skrętu -
Bilateral Button Operation -
2 lampy przód -
Oświetlenie LED -
Podwójne rolki nośne -
Opony standard
