completion!
Images will follow
Wózki unoszące
ERE 125
- 2.500 kg
| 6 miesięcy gwarancji z limitem 1200 motogodzin | |
| 24‑miesięczna gwarancja na baterię w cenie |
28 469 zł
>
Termin dostawy: 2
tyg.
Dokończenie procesu oznacza rezerwację wózka na 48 godzin. W najbliższy dzień roboczy skontaktujemy się z Państwem celem potwierdzenia zakupu i doprecyzowania szczegółów zamówienia.
Informacje o produkcie
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Dane techniczne
| Bateria | Litowo-jonowa, 25 V / 260 Ah |
| Prostownik | Tak, 24 V / 150 A |
| Battery Build Year | 2020 |
| Rok produkcji | 2020 |
| Udźwig | 2500 kg |
| Motogodziny | 4535 h |
| Wysokość zabudowy | 1620 mm |
| Długość wideł | 1150 mm |
| Typ napędu | Akumulatorowy |
| Numer seryjny | 98266880 |
Dodatkowe wyposażenie
-
Krata ochronna ładunku -
Boczna wymiana baterii -
Wskaźnik naładowania baterii i licznik motogodzin -
Stała platforma operatora -
Elektryczne wspomaganie skrętu -
Bilateral Button Operation -
Pojedyncze rolki nośne -
Opony standard
