completion!
Images will follow
Wózki wysokiego składowania
ETV 216i
- 8.720 mm
- 1.600 kg
| 6 miesięcy gwarancji z limitem 1200 motogodzin |
130 989 zł
>
Termin dostawy: 6
tyg.
Dokończenie procesu oznacza rezerwację wózka na 48 godzin. W najbliższy dzień roboczy skontaktujemy się z Państwem celem potwierdzenia zakupu i doprecyzowania szczegółów zamówienia.
Informacje o produkcie
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Dane techniczne
| Bateria | Litowo-jonowa, 51 V / 390 Ah |
| Prostownik | Tak, 48 V / 200 A |
| Battery Build Year | 2022 |
| Rok produkcji | 2023 |
| Wysokość podnoszenia | 8720 mm |
| Udźwig | 1600 kg |
| Motogodziny | 1166 h |
| Wysokość zabudowy | 3440 mm |
| Długość wideł | 1150 mm |
| Rodzaj masztu | DZ - potrójny z wolnym skokiem |
| Typ napędu | Akumulatorowy |
| Numer seryjny | 91173322 |
Dodatkowe wyposażenie
-
Can Code -
Wskaźnik naładowania baterii i licznik motogodzin -
Osłona rolek nośnych -
Elektryczne wspomaganie skrętu -
MULTI-PILOT -
2 lampy tył -
2 lampy przód -
świetlny sygnał ostrzegawczy -
Floorspot -
Opony standard -
Szyba dach -
Siedzenie materiałowe -
Lusterko -
Podłokietnik