completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
Pedestrian pallet trucks
EJE 112i
- 1,200 kg
| 12 months warranty with the limit 1200 operating hours | |
| Repurchase of the previous forklift truck | |
| Various forms of financing the purchase |
PLN 18,862
>
Delivery time: 5
weeks
Adding a product to your cart and completing the process means that this truck has been reserved for you for 48 hours. Its purchase will only be possible after the reservation is confirmed by our employee.
Product information
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Technical data
| Battery | Lithium Ionen, 25 V / 40 Ah |
| Battery Build Year | 2020 |
| Year | 2018 |
| Capacity | 1200 kg |
| Operating hours | 1266 h |
| Fork length | 1000 mm |
| Drive type | Electric |
| Serial number | 98220404 |
