completion!
Images will follow
Akumulatorowy trójkołowy wózek widłowy
EFG 216k
- 5.500 mm
- 1.600 kg
| 6 miesięcy gwarancji z limitem 1200 motogodzin | |
| 24‑miesięczna gwarancja na baterię w cenie |
101 924 zł
>
Termin dostawy: 2
tyg.
Dokończenie procesu oznacza rezerwację wózka na 48 godzin. W najbliższy dzień roboczy skontaktujemy się z Państwem celem potwierdzenia zakupu i doprecyzowania szczegółów zamówienia.
Informacje o produkcie
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Dane techniczne
| Bateria | Litowo-jonowa, 51 V / 390 Ah |
| Prostownik | Tak, 48 V / A |
| Battery Build Year | 2020 |
| Rok produkcji | 2020 |
| Wysokość podnoszenia | 5500 mm |
| Udźwig | 1600 kg |
| Motogodziny | 3527 h |
| Wysokość zabudowy | 2415 mm |
| Długość wideł | 1150 mm |
| Rodzaj masztu | DZ - potrójny z wolnym skokiem |
| Typ napędu | Akumulatorowy |
| Numer seryjny | FN628003 |
Dodatkowe wyposażenie
-
Zintegrowany przesuw boczny -
Pojedyncza hydraulika -
Boczna wymiana baterii -
Wskaźnik naładowania baterii i licznik motogodzin -
Elektryczne wspomaganie skrętu -
SOLO-PILOT -
światło stop -
Opony standard -
Siedzenie z ekoskóry -
Lusterko
