completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
Akum. wózki czterokołowe
EFG 320
- 4.700 mm
- 2.000 kg
| 6 miesięcy gwarancji z limitem 1200 motogodzin | |
| 24‑miesięczna gwarancja na baterię w cenie |
124 091 zł
>
Termin dostawy: 2
tyg.
Dokończenie procesu oznacza rezerwację wózka na 48 godzin. W najbliższy dzień roboczy skontaktujemy się z Państwem celem potwierdzenia zakupu i doprecyzowania szczegółów zamówienia.
Informacje o produkcie
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Dane techniczne
| Bateria | Litowo-jonowa, 51 V / 390 Ah |
| Prostownik | Tak, 48 V / A |
| Battery Build Year | 2021 |
| Rok produkcji | 2021 |
| Wysokość podnoszenia | 4700 mm |
| Udźwig | 2000 kg |
| Motogodziny | 1351 h |
| Wysokość zabudowy | 2132 mm |
| Długość wideł | 1000 mm |
| Rodzaj masztu | DZ - potrójny z wolnym skokiem |
| Typ napędu | Akumulatorowy |
| Numer seryjny | FN650897 |
Dodatkowe wyposażenie
-
Krata ochronna ładunku -
Zintegrowany przesuw boczny -
Podwójna hydraulika -
Boczna wymiana baterii -
Wskaźnik naładowania baterii i licznik motogodzin -
Sygnał dźwiękowy cofania -
Elektryczne wspomaganie skrętu -
SOLO-PILOT -
2 lampy tył -
2 lampy przód -
świetlny sygnał ostrzegawczy -
światło stop -
Oświetlenie LED -
Opony standard -
Kabina economiczna 2: szyba przód, tył i dach -
Siedzenie z ekoskóry -
Lusterko
