completion!
Images will follow
Akumulatorowe wózki podnośnikowe
EJC 112z
- 2.700 mm
- 1.200 kg
| 6 miesięcy gwarancji z limitem 1200 motogodzin | |
| 24‑miesięczna gwarancja na baterię w cenie |
29 026 zł
>
Termin dostawy: 5
tyg.
Dokończenie procesu oznacza rezerwację wózka na 48 godzin. W najbliższy dzień roboczy skontaktujemy się z Państwem celem potwierdzenia zakupu i doprecyzowania szczegółów zamówienia.
Informacje o produkcie
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Dane techniczne
| Bateria | Litowo-jonowa, 25 V / 110 Ah |
| Prostownik | Tak, 24 V / A |
| Rok produkcji | 2020 |
| Wysokość podnoszenia | 2700 mm |
| Udźwig | 1200 kg |
| Motogodziny | 763 h |
| Wysokość zabudowy | 1850 mm |
| Długość wideł | 1150 mm |
| Rodzaj masztu | ZT - podwójny bez wolnego skoku |
| Typ napędu | Akumulatorowy |
| Numer seryjny | 90623731 |
Dodatkowe wyposażenie
-
Krata ochronna ładunku -
Wskaźnik naładowania baterii i licznik motogodzin -
Wbudowany prostownik -
Bilateral Button Operation -
Pojedyncze rolki nośne -
Opony standard
