completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
Ręczne wózki paletowe
EJE 118
- 1.800 kg
| 12 miesięcy gwarancji z limitem 1200 motogodzin | |
| 12‑miesięczna gwarancja na baterię w cenie | |
| Możliwość odkupu innego wózka w rozliczeniu | |
| Różne formy finansowania zakupu |
18 690 zł
>
Termin dostawy: 5
tyg.
Dokończenie procesu oznacza rezerwację wózka na 48 godzin. W najbliższy dzień roboczy skontaktujemy się z Państwem celem potwierdzenia zakupu i doprecyzowania szczegółów zamówienia.
Informacje o produkcie
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Dane techniczne
| Bateria | Kwasowo-ołowiowa, 24 V / 250 Ah |
| Battery Build Year | 2023 |
| Rok produkcji | 2014 |
| Udźwig | 1800 kg |
| Motogodziny | 3902 h |
| Wysokość zabudowy | 1310 mm |
| Długość wideł | 1000 mm |
| Środek ciężkości | 600 mm |
| Typ napędu | Akumulatorowy |
| Numer seryjny | 98086149 |
Dodatkowe wyposażenie
-
Aquamatik -
Boczna wymiana baterii -
Wskaźnik naładowania baterii i licznik motogodzin -
Podwójne rolki nośne -
Opony standard
