completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
completion!
Images will follow
Wózki do kompletacji pionowej
EKS 110
- 1.780 mm
- 1.000 kg
| 6 miesięcy gwarancji z limitem 1200 motogodzin |
49 383 zł
>
Termin dostawy: 6
tyg.
Dokończenie procesu oznacza rezerwację wózka na 48 godzin. W najbliższy dzień roboczy skontaktujemy się z Państwem celem potwierdzenia zakupu i doprecyzowania szczegółów zamówienia.
Informacje o produkcie
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Dane techniczne
| Bateria | Litowo-jonowa, 25 V / 390 Ah |
| Prostownik | Tak, 24 V / 200 A |
| Battery Build Year | 2022 |
| Rok produkcji | 2022 |
| Wysokość podnoszenia | 1780 mm |
| Udźwig | 1000 kg |
| Motogodziny | 1703 h |
| Wysokość zabudowy | 2260 mm |
| Długość wideł | 1000 mm |
| Rodzaj masztu | E - pojedynczy |
| Typ napędu | Akumulatorowy |
| Numer seryjny | 91671202 |
Dodatkowe wyposażenie
-
Boczna wymiana baterii -
Can Code -
Wskaźnik naładowania baterii i licznik motogodzin -
Platforma unosząca -
Zderzak przedni -
Elektryczne wspomaganie skrętu -
przycisk uruchamiajacy (p/l) -
Kogut ostrzegawczy -
Floorspot -
Pojedyncze rolki nośne -
Opony standard -
Osłony boczne BODYGUARD