completion!
Images will follow
Wózki do kompletacji pionowej
EKS 110
- 1.000 mm
- 1.000 kg
| 6 miesięcy gwarancji z limitem 1200 motogodzin | |
| 24‑miesięczna gwarancja na baterię w cenie |
51 928 zł
>
Termin dostawy: 5
tyg.
Dokończenie procesu oznacza rezerwację wózka na 48 godzin. W najbliższy dzień roboczy skontaktujemy się z Państwem celem potwierdzenia zakupu i doprecyzowania szczegółów zamówienia.
Informacje o produkcie
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Dane techniczne
| Bateria | Litowo-jonowa, 25 V / 390 Ah |
| Prostownik | Tak, 24 V / A |
| Battery Build Year | 2023 |
| Rok produkcji | 2023 |
| Wysokość podnoszenia | 1000 mm |
| Udźwig | 1000 kg |
| Motogodziny | 1623 h |
| Wysokość zabudowy | 1650 mm |
| Długość wideł | 1000 mm |
| Rodzaj masztu | E - pojedynczy |
| Typ napędu | Akumulatorowy |
| Numer seryjny | 91676383 |
Dodatkowe wyposażenie
-
Boczna wymiana baterii -
Can Code -
Wskaźnik naładowania baterii i licznik motogodzin -
Platforma unosząca -
Elektryczne wspomaganie skrętu -
przycisk uruchamiajacy (p/l) -
Floorspot -
Pojedyncze rolki nośne -
Opony standard
