completion!
Images will follow
Akumulatorowe wózki unoszące
ERC 214
- 2.500 mm
- 1.400 kg
| 6 miesięcy gwarancji z limitem 1200 motogodzin |
35 199 zł
>
Termin dostawy: 6
tyg.
Dokończenie procesu oznacza rezerwację wózka na 48 godzin. W najbliższy dzień roboczy skontaktujemy się z Państwem celem potwierdzenia zakupu i doprecyzowania szczegółów zamówienia.
Informacje o produkcie
The following section provides a comprehensive summary of the vehicle’s technical specifications and equipment.
Dane techniczne
| Bateria | Litowo-jonowa, 25 V / 240 Ah |
| Prostownik | Tak, 24 V / A |
| Battery Build Year | 2019 |
| Rok produkcji | 2020 |
| Wysokość podnoszenia | 2500 mm |
| Udźwig | 1400 kg |
| Motogodziny | 3144 h |
| Wysokość zabudowy | 1750 mm |
| Długość wideł | 1150 mm |
| Rodzaj masztu | ZT - podwójny bez wolnego skoku |
| Typ napędu | Akumulatorowy |
| Numer seryjny | 90601874 |
Dodatkowe wyposażenie
-
Krata ochronna ładunku -
Wskaźnik naładowania baterii i licznik motogodzin -
Składana platforma operatora -
Elektryczne wspomaganie skrętu -
Bilateral Button Operation -
Pojedyncze rolki nośne -
Opony standard